Kuva
Kuivasen osakaskunta

Hoitokunta 

Hoitokunnan jäsenet ja henkilökohtaiset varajäsenet      
           
Nimi Puhelin n:o Osoite Sähköposti Valittu Ero-
vuorossa
           

Harri Väisänen Varapuheenjohtaja

040 9631856 Lahentie 24 54950 Pettilä hapevaisanen(at)suomi24.fi  2018  2020
Kirsi Kilpi 0400 562602 Lahentie 24 54950 Pettilä hapevaisanen(at)suomi24.fi  2018  2020
Seppo Saarimäki 0400 753253 Lepänniementie 85 54950 Pettilä saarimaki.seppo(at)gmail.com  2017  2019
Jarmo Ukkonen 040 5637176 Kuivasentie 10 54950 Pettilä jarmo.ukkonen(at)hotmail.com  2017  2019
 Raimo Lallo  0400 655939  Alatalontie 25 53500 LPR  raimo.lallo(at)  2018  2020
 Petri Lallo        2018  2020
Aki Lahenmies 0400 142055 Vääräkalliontie 5a 54950 Pettilä aki.lahenmies(at)luukku.com  2018  2020
Hannu Nurminen  050 4906340  Korholantie 142 C 54940 Solkei  hannunurminen(at)hotmail.com  2018  2020
Seppo Ukkonen, puheenjohtaja 0400 550731 Koulukatu 46 A 5   53100 LPR seppo.ukkonen(at)elisanet.fi  2017  2019
Jouko Kautoniemi 040 5574055 Ainonkatu 9 A 1 53100 LPR jouko.kautoniemi(at)gmail.com  2017  2019
Reino Tikka 0500 206499 Lamminniement.50 54950 Pettilä roope.h.tikka(at)gmail.com  2017  2019
Pekka Nevalainen 040 5077854 Savonkatu 26 as.13 53100 LPR pekka.e.nevalainen(at)gmail.com  2017  2019
           
           
Rauno Alatalo 0400 505212 Koskeintie 135 54800 S-taipale r-alatalo(at)suomi24.fi   (Koskein edustaja hoitokunnassa)
           
Varsinainen jäsen tummennettu          
Henkilökohtainen varajäsen alapuolella        

 

Kaakon Nettipalvelu Oy